Support@wisehost.co.il | 050-877-0778

אנו נרגשים להכריז על השותפות שלנו עם Cloudflare

אנו נרגשים להכריז על השותפות שלנו עם Cloudflare

WiseHost משתדרגת כל הזמן וכעת מציעה אחסון אתרים מהיר יותר על ידי השותפות שלנו עם Cloudflare, חברת ביצועי רשת ואבטחת האתרים.
Cloudflare היא רשת להעברת תוכן (CDN), המשפרת את הביצועים והאבטחה של כל אתר על גבי הרשת שלה ומספקת הגנה מפני טווח נרחב של איומים ומתקפות.
מעל 10,000,000 אתרים פועלים על רשת זו – החל מבלוגים אישיים, אתרי מסחר אלקטרוני ועד לאתרי חברות Fortune 500 ואתרים ממשלתיים. Cloudflare מפעילה כמעט טריליון תצוגות דף מדי חודש – יותר מאמאזון, ויקיפדיה, טויטר, זינגה, AOL, אפל, בינג, Ebay, Paypal ואינסטגרם גם יחד- ולמעלה מ 25% מאוכלוסיית האינטרנט גולשת על הרשת שלנו על בסיס קבוע.

Cloudflare משפרת את המהירות והאבטחה של האתר שלך

אחסון אתרים מהיר יותר

Cloudflare עוצבה כדי לקחת פלטפורמת אחסון כמו WiseHost ולהפוך אותה למהירה יותר, בטוחה יותר ואמינה יותר.
Cloudflare מפעילה 154 מרכזי נתונים, הממוקמים אסטרטגית ברחבי העולם. כשאתם מצטרפים ל Cloudflare, אנחנו מתחילים לנתב את התנועה (טראפיק) למוקד הנתונים הקרוב ביותר.

כאשר התנועה באתר שלך עוברת דרך מוקדי הנתונים, אנו ממפים בצורה מושכלת את חלקי האתר הסטאטיים שלך לעומת הדינאמיים. הקבצים הסטאטיים מאוחסנים במטמון על השרתים שלנו לתקופת זמן קצרה, בדרך כלל פחות משעתיים, לפני שאנו בודקים אם הם עודכנו. על ידי העברה אוטומטית של הקבצים הסטאטיים שבאתר שלך קרוב יותר לגולשים בו, רמת הביצועים הכללית של האתר משתפרת באופן משמעותי.

שיטת אחסון המטמון החכם של Cloudflare משמעותה גם חיסכון ברוחב פס, כלומר חיסכון בכסף, וצמצום העומס על השרתים שלך. משמעות הדבר היא, שאפליקציות הרשת שלך יעבדו מהר יותר וביעילות רבה יותר מאי פעם. בממוצע, לקוחות Cloudflare נהנים מ 60% הפחתה בשימוש ברוחב הפס, והפחתה של 65% מסך כל הבקשות לשרתים שלהם. התוצאה הכללית היא ש Cloudflare תצמצם את זמן הטעינה של הדפים באתר שלך ב 50%, והאפקט יהיה מעורבות גבוהה יותר וגולשים מרוצים.

אבטחת רשת נרחבת

בתחילת 2016, Cloudflare התמודדה עם כמה מהמתקפות הגדולות ביותר של מניעות שירות מבוזרות (DDoS) שנראו מעולם וגם הפחיתה אותן. ככל שמתקפות כאלה מתגברות, Cloudflare נענית לאתגרים כדי להגן על אתרי האינטרנט.

הגנות האבטחה של Cloudflare מציעות טווח נרחב של הגנות כנגד מתקפות כגון DDoS, פריצות (hacking) או דואר זבל (ספאם) שמוצאים את דרכם לבלוג או לטופס תגובה באתר. מה שעוצמתי במיוחד בגישה שלנו הוא, שהמערכת הולכת ונעשית חכמה יותר ככל שיותר אתרים חברים בקהילת Cloudflare. אנו מנתחים את דפוסי התנועה של מאות מיליוני גולשים בזמן אמת ומשנים את מערכות האבטחה בהתאם, כדי להבטיח שתנועה טובה תזרום ותנועה מזיקה תיעצר.

עם הזמן, מטרתנו היא לא פחות מאשר להפוך את המתקפות על אתרים להיסטוריה. כך, בהתחשב בגודל שלנו ובמיליארדי המתקפות השונות שאנו מתמודדים איתן בכל שנה, אנחנו בהחלט בדרך הנכונה להשיג מטרה זו עבור האתרים על רשת Cloudflare.

הצטרפות

כל אתר יכול לפרוס את תוכנת Cloudflare, ללא קשר לפלטפורמה הבסיסית שלו. על ידי אינטגרציה צמודה עם WiseHost, אנו מבצעים את תהליך ההתקנה של Cloudflare במרחק הקלקה אחת דרך לוח הבקרה cPanel. פשוט חפשו את האייקון של Cloudflare, בחרו בדומיין שאתם רוצים להפעיל, והקליקו על הענן הכתום.

שמרנו על מחיר נמוך ככל האפשר, ותוסף Cloudflare לתכנית חבילת אחסון אתרים מהיר המוצעת דרך WiseHost ניתנת ללא תשלום. מעבר לכך, אנו לעולם לא מחייבים עבור רוחב פס או אחסון, ובכך חוסכים לכם המון, בשל עלויות רוחב הפס הנמוכות.

עבור בעלי אתרים המעוניינים לנצל את ההצעות המתקדמות של Cloudflare, אנו גם מציעים שירות ברמת פרו (Pro) עבור 20$ לחודש. שירות ה'פרו' כולל את כל השירותים בחינם, ובנוסף מאפייני אקסטרה כגון אופטימיזציה של תמונות, שדרוג ברמת המובייל, אפליקציית חומת אש בסיסית (WAF) ושליטה וידידותית בחוקים שתרצה להגדיר.

אנחנו גאים בעובדה, שבכל יום יותר ממאה אתרים חדשים, בהם כמה מהגדולים ביותר ברשת, מצטרפים לקהילת Cloudflare. אם ברצונך אתר מהיר יותר ובטוח יותר, הגעת למקום הנכון עם WiseHost.

    רוצה לקבל הצעה לחבילת אחסון המתאימה לך?השאר\י פרטים ונחזור אליך בהקדם

    הסבר על Cloudflare ב 90 שניות